
Przez ostatnie miesiące uczniowie naszej szkoły udowadniali, że książki potrafią wciągnąć bardziej niż niejeden film czy gra. W ramach konkursu czytelniczego „Pochłaniacze Książek” dzieci z ogromnym zaangażowaniem sięgały po kolejne lektury, rozwijając swoje zainteresowania i poznając niezwykłe przygody bohaterów literackich.
Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Klasy I
I miejsce – Maria, kl. 1c
II miejsce – Adam, kl. 1a
III miejsce – Magda, kl. 1d
Klasy II
I miejsce – Basia, kl. 2e
II miejsce – Maria, kl. 2a
III miejsce – Samuel, kl. 2e
Klasy III
I miejsce – Igor, kl. 3c
II miejsce – Pola, kl. 3c
III miejsce – Kacper, kl. 3c
Klasy IV
I miejsce – Aleksandra, kl. 4d
II miejsce – Natalia, kl. 4b
III miejsce – Janka, kl. 4d, Omar, kl. 4a oraz Roman, kl. 4a
Klasy V
I miejsce – Jan, kl. 5a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Dziękujemy również rodzicom i nauczycielom za wspieranie młodych czytelników oraz motywowanie ich do podejmowania kolejnych czytelniczych wyzwań.
Życzymy wszystkim udanych wakacji i wielu fascynujących spotkań z książką!
Izabela Jarosz
Anna Maciąg