
Przez ostatnie miesiące uczniowie naszej szkoły udowadniali, że książki potrafią wciągnąć bardziej niż niejeden film czy gra. W ramach konkursu czytelniczego „Pochłaniacze Książek” dzieci z ogromnym zaangażowaniem sięgały po kolejne lektury, rozwijając swoje zainteresowania i poznając niezwykłe przygody bohaterów literackich.