Świetlicowe podziękowania za remont

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie remontu sali świetlicowej. W czynie społecznym grupa Tatusiów dokonała tego własnymi rękoma!

Dziękuję w imieniu Uczniów i Nauczycieli
Magdalena Olejniczak
Kierownik Świetlicy