Strona główna, Świetlica Świetlicowe podziękowania za remont 22 czerwca 2026 Moja Siódemka Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie remontu sali świetlicowej. W czynie społecznym grupa Tatusiów dokonała tego własnymi rękoma! Dziękuję w imieniu Uczniów i Nauczycieli Magdalena Olejniczak Kierownik Świetlicy